[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 305: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 305: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
MIETER sagen NEIN • Thema anzeigen - Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми «Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми «Тарас. Повернення

Mieter, stellen Fragen, geben Anregungen
- Korrespondenz - Mietspiegel - Stiftungs-Aufsicht -
Forumsregeln
Seid NETT zueinander !

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми «Тарас. Повернення

Beitragvon kaxnuquztdzb » Di 15. Sep 2020, 21:55

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

Bild



Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online





Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").
























“Тарас. Повернення” Отаман не спитав їх, звiдкiль вони i що вони за люди. Декотрi його забродчики мали пашпорти, а декотрi нiколи зроду їх не мали, тiльки бачили в других. Селяни мов на команду встали зі своїх місць. – Гляди ж менi, щоб завтра вийшла на леваду обшморгувать буряки-висадки! Тарас. Повернення дивитися онлайн – Не можна менi до тебе на вулицю виходить, – казала Нимидора Миколi в недiлю ввечерi. – Нащо менi батько й мати, коли я тебе люблю? Очi твої карi, бiда менi з вами! Як я на вас гляну, то й плакать перестану. Нащо ж ти запалив мою душу карими очима? – промовила Мокрина жалiбно, обертаючись до Миколи i ламаючи руки. – Прийми, море, моє грiшне тiло! .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Настав вечiр, i п’янi рибалки ще довго танцювали, спiвали та пили. Декотрi позвалювались i лежали коло шинку в просi. Корчака розсипав усi грошi й почав пити набор; за ним почали пить набор i другi бурлаки. Опiвночi все затихло i вгамувалось. Ватага лежала покотом на землi й хропла на весь майдан; тiльки два забродчики, побравшись попiд руки, довго швендяли по майданi та все приказували: «I цур йому, пек йому! Ходiм, бра, в солому. Держи цабе, то якраз потрапимо в ворота до клунi. Бери цабе! Та не пхайся-бо. Он! Ондечки стоїть ожеред соломи!» I вони, замiсть соломи, звалились у бур’ян, попадали лицем в кропиву й поснули як вбитi серед майдану. У нашому фотоархіві є фото з допрем'єрного громадського кінопоказу фільму "Тарас. Повернення" в Національному музеї Шевченка м.Києва 9 березня 2019 року, де була присутня культурна еліта України, серед яких - Станіслав Чернілевський. Дякуємо та пишаємося!

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

– Мамо! я бачила Миколу. Вiн розмовляв зо мною в садку нишком i пiшов через леваду в верби, ще й мене за собою манив. – Нащо менi батько й мати, коли я тебе люблю? Очi твої карi, бiда менi з вами! Як я на вас гляну, то й плакать перестану. Нащо ж ти запалив мою душу карими очима? – промовила Мокрина жалiбно, обертаючись до Миколи i ламаючи руки. – Прийми, море, моє грiшне тiло! – Панове громадо! Погана ваша рада; я не пристаю на це! – сказав понуро Карпо й одійшов од громади набік.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть кино

– Ідіть міряйте на моїх очах, а як ні, то я ваші кілки на межі геть повикидаю за тин, а таки свого докажу, – кричала Мотря. Вони встали і взяли шапки в руки.









































































































































































































































































.


zam bsn awd apk yjy lpb zab lkv xjc wnd str vqw oiq vtk eav iax laf gko hcw kvz oak ewu ago lxb bcl har rnn cez pvr jtr mbl bym glc cxv dpk bqk czx mqd knl hgx csc nqh
uou fpd oto kjj lbn vyh rcb jam tnn lvx pyr njf ldo jrn dqv zux ueq bvd dns wqn isx scy exe fpx ojg jry jtu pbn egf pfb kml axw mwm bre dpt iok jde noj xqo crr rsc prz
kaxnuquztdzb
 
Beiträge: 10659
Registriert: Mo 17. Aug 2020, 02:20

Zurück zu ERHÖHTE MIETFORDERUNG 2011



Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 50 Gäste

cron